Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karczma Bida w Bogucinie (opinie, recenzja)

Utworzony przez stefen, 28 kwietnia 2013 r. o 09:14 Powrót do artykułu
Podobno berbeluch jest bardzo pazerny na żarcie. Kiedyś pewien kelner opowiedział mi dyskusję jaką usłyszał przy stoliku gdzie siedział berbeluch z towarzyszką. Do stolika podano dwa sznycle, z których tylko jeden jest pokaźnych rozmiarów. Berbeluch spokojnie bierze sobie ten większy. Towarzyszka berbelucha nie posiada się z oburzenia: - Berbeluchu, jak tak można ? To ma być wychowanie ? Sobie bierzesz większą porcję, a mnie, zaproszonej, dajesz mniejszą ? - A jak ty byś postąpiła na moim miejscu ? - Oczywiście, że sobie wzięłabym mniejszą. - No więc, o co ci chodzi, przecież masz mniejszą porcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Panie kelner, co macie dobrego do jedzenia ? (Pyta wiadomo kto ) - Proponuję pieczeń huzarską... - A co to ja huzar, żebym jadł huzarską ? - To może pieczeń wieprzową ? - O tak, bardzo poproszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas strajku kolejarzy do dwóch siedzących przy piwku maszynistów podchodzi trzeci i pyta co nowego słychać: - A wiesz stary - jedziemy jak zwykle z Heńkiem na trasie do Lublina, nagle patrzymy - a przy torach leży rozebrana laska...mówię ci - tak ze dwadzieścia latek, pieknie opalona. No to ja po hamulcach, zatrzymaliśmy cały skład - i wzieliśmy ją do lokomotywy. - I co ? - No jak to co ? Całą drogę do Lublina i z powrotem - najpierw ja, potem Heniek. Znowu ja, potem Heniek dwa razy, a potem obaj...jakie ciałko...stary ! Ale była jazda ! - No tego chłopaki, a do buzi brała ? - E no co ty stary ! Głowy to myśmy nie znaleźli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam nową Karczmę Tadami, mają zdrową i smaczną kuchnię. Jest spokój ,biesiadna muzyka, klimat podobny do Bidy... Zdrowe jedzenie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę nikt nie może wyrzucić z forum tych dzieci? Aż przykro to czytać jak się gimnazjaliści kłócą. Co do "Bidy" - jedzenie jest drogie (cennik jest na stronie) i średniej jakości, pod hipermarketami też pełne parkingi co nie znaczy że jest tam świetny towar. Porcje są mniejsze niż kiedyś, natomiast jak dzisiaj wpadłem tam na żurek (14 zł!!!) to widziałem że od 19 jest muzyka na żywo - czyli się rozwijają . Na pewno recenzja jest prawdziwa - niestety jedzenie tam potraw i nnych niż zupy to czysta loteria.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te, proszek do prania ! Nie porównuj hipermarketów do restauracji, to inna inszość. "Bida" ma bardzo smaczne dania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Restauracja w której byłem szefem kuchni została wynajęta na konferencję homeopatów, przygotowałem więc zupę rybną. W zasadzie była to tylko wrząca woda, ale jestem pewien, że pamięta ryby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W restauracji kelner: - Szampan ? - Szkobitom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polek napisał:
A możeie doradzić gdzie teraz zabrać gościa? Kiedyś jeździliśmy do "Bidy" a teraz jakoś nie widzę żądnej rozsądnej alternatywy żeby cudzoziemca uhonorować i zaskoczyć wielkością i jakością jedzenia.
Witam! My z mężem takze czesto bywalismy w ''Bidzie''ale szczera prawda jest taka ze no nie jest juz miejsce gdzie mozna dobrze zjesc:( Polecam Lublin Majdanek chata góralska.Przy głównej drodze.Jedzenie jest naprawde pyyyyyszneee:)dobrze doprawione:)takze jest sporo tego jedzonka ,fakt trzeba swoje odczekac te pół godz na zamowion danie ale jezeli chce sie zjesc zdrowo i smacznie a nie mrozonki to chyba warto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę ci kate ! Wierzę tylko berbeluchowi i jego recenzjom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBÓZ PRACY 6 złotych na godzinę i cudowny wynalazek byznesmenow--- UMOWA ZLECENIE!!! ŚMIECIÓWA ludzie nie dajcie się wykorzystywać..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żmija napisał:
OBÓZ PRACY 6 złotych na godzinę i cudowny wynalazek byznesmenow--- UMOWA ZLECENIE!!! ŚMIECIÓWA ludzie nie dajcie się wykorzystywać..........
Uciekajcie z tego kraju ! Najlepiej na zachód Europy, albo za ocean ! Żmijo, takie umowy to nie jest tylko "wynalazek" restauracji "Bida". Tak jest praktycznie wszędzie, ale to nie jest temat tego forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tematem tego forum jest skandaliczna recenzja berbelucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tematem tego forum jest tzw "berbeluch"(cokolwiek to znaczy) a nie recenzje. a szkoda, bo recenzje calkiem trafne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kk napisał:
Przy takim obrocie nie ma szans na odświeżanie. W tym temacie byłbym spokojny. Widze same krytyczne komentarze i dziwie się, że skoro tam takie tłumy to dlaczego takie nie dobre??? Myśle, że to kwestia gustu i wrażliwości smakowej. A frekwencja jeddnak mówi sama za siebie.
Kiedyś tam jadłem było smacznie dużo i w przystępnej cenie a teraz omijajcie z daleka drogo i śmierdząco nie polecam. Dużo ludźi nic dziwnego na taką propagandę wszystkie muchy do gówna się zlecą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dla mnie porcje są okey. i dlatego tam jadam! jak dla kogoś za dużo nie musi zjadac całosci. dla mnie w sam raz. egoistyczny tekst, ze za duzo. ktos kto myśli tylko o sobie nie powinien być dziennikarzem bo myśli o sobie. a egoisci umierają za zycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lajkonik napisał:
ktos kto myśli tylko o sobie nie powinien być dziennikarzem bo myśli o sobie.[/quote] Ktoś, kto nie myśli nie powinien wypowiadać się na forum, bo nie myśli. [quote name='lajkonik' timestamp='1367181943' post='763967'] a egoisci umierają za zycia
A inni umierają dopiero po śmierci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli już tam jem, to placki ziemniaczane bez dodatków. Dania są nieestetyczne, taka bryndza jak dla świnek. Jedyne co mnie tam zachęca do konsumpcji to w miarę szybka obsługa. Na pewno nie jest to miejsce do spotkania biznesowego, czy romantyczną kolację. Ale skoro cieszy się takim powodzeniem to świadczy to o niskim poziomie naszych gustów i braku alternatywy. Cieszę się, że obok powstaje coś nowego. Zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie zastanawia Was, dlaczego jest tak dużo? I co oni robią z tym, co niedojedzone? Tak, tak... Wszystko wraca z powrotem na stół Jednym słowem, nic się nie marnuje:) Wiem to ze sprawdzonego źródła, a dokładnie od byłej pracownicy tej pseudorestauracji... Trochę żal, bo gdyby nie jedzenie, byłoby tam całkiem przyjemnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"U Fela" stanowczo odradzam. Wracając z Zamościa zajechaliśmy tam na obiad, pierwszy i ostatni raz. Godzinę czekaliśmy na zamówienie (można w tym czasie podziwiać sympatyczne otoczenie lokalu), jakość jedzenia podobna do tego z Bidy, ceny dwa razy wyższe. Stan toalet: żałosny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...